ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Peştamal Seti

Peştamal Türk geleneğinde büyük bir öneme sahip olan ürünlerden biridir. Osmanlı döneminden bu yana bu ürünler sıklıkla kullanılır. Önceleri yalnızca iş yaparken kıyafetlerin kirlenmesine engel olmak için kullanılan peştamallar sonrasında hamam ve saunalarda da kullanılmaya başlamıştır. Günümüzde peştamal seti hediyelik olarak da sıklıkla tercih edilir.

Peştamal seti modelleri içerisinde yer alan peştamallar ince ve yumuşak yapıları ile dikkat çeker. Bunun yanında suyu hızlı bir şekilde çekme özelliği de vardır. Peştamal günümüzde modern bir şekilde bornoz, elbise, panço şeklinde de üretilir. Bunun yanında evlerde de kullanılabilen ürünlerdir. Normal havlular kadar kalın olmaması ve suyu hızlı bir şekilde emmesi gibi avantajlar nedeni ile tercih edilen ürünlerdir.

Peştamal Seti Fiyatları

Peştamal seti fiyatları kalitesine göre farklı fiyatlardadır. Kalite yükseldikçe fiyatta artabiliyor fakat bu ürünleri senelerce deforme olmadan kullanabilirsiniz. %100 pamuktan üretilen bu ürünlerin insan sağlığına herhangi bir zararı bulunmaz. Tüm bu özellikleri nedeni ile de tercih edilir.

Peştamal setleri havuz ve plaj gibi suyun bol olduğu alanlarda da kullanılabilir. İnsanların rahat ve hızlı bir şekilde kurulanmasına olanak sağlar. Bu ürünlerin kendileri de hızlı bir şekilde kurur. Bu avantajları nedeni ile tercih sebebidir. İnce yapısı nedeni ile çok fazla yer kaplamaz. Bu nedenle de seyahatlerde de tercih edilen ürünlerden biridir. Günümüzde pek çok alanda peştamal setleri rahatlıkla kullanılabilir.

Peştamal Seti Modelleri

Peştamallar rahat ve ince olmaları nedeni ile plaj giysisi olarak da kullanılabilir. Bunun yanında spor yaparken de tercih edilen ürünlerden biridir. İnce olması nedeni ile plaj ve spor çantalarında rahatlıkla taşınabilir. Farklı renk seçenekleri sayesinde tarzınıza uygun modelleri rahat bir biçimde seçebilirsiniz.

Yöresel peştamal modellerinin yanı sıra daha modern tarzda peştamallarda üretilmektedir. İnce yapısı, suyu çabuk emmesi, insan sağlığına zararının bulunmaması gibi nedenlerle insanlar tarafından tercih edilen ürünlerdir.

Bunun yanında mayo ve bikinilerinize uygun renklerdeki peştamalları da seçmeniz mümkündür. Farklı renkler arasından size uygun olanları kolaylıkla seçebilirsiniz. Peştamal setlerinin tamamını sitemizden satın alabilirsiniz.